
Geef medewerkers de kans om een percentage van hun salaris te doneren. Als bedrijf kun je het bedrag aan het einde van het jaar verdubbelen of aanvullen. Hiermee laat je maatschappelijke betrokkenheid zien én je zorgt voor betrokkenheid onder je medewerkers. Daarnaast zijn giften aan World Animal Protection fiscaal aftrekbaar. Omdat World Animal Protection een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI) is, kun je als bedrijf de gift van de winst aftrekken.
'Twee op de drie Nederlanders vindt dat bedrijven maatschappelijke doelen net zo belangrijk zouden moeten maken als winst genereren.' (bron: This is Why, Motivaction, 2019)
Medewerkers kunnen zelf de hoogte van de gift bepalen. Er wordt een klein vast deel van het nettoloon ingehouden. Voor een organisatie is het salarisdonatieprogramma simpel op te zetten. Wij ondersteunen je in de te nemen stappen en met de volgende tools:
Moniek Poerstamper vertelt je graag meer! Neem contact met haar op per mail.
Moniek Poerstamper
E-mail: moniekpoerstamper@worldanimalprotection.nl
© World Animal Protection Nederland
Tel: +31 (0)88 268 0000. Email: info@worldanimalprotection.nl
Rekeningnummer: IBAN NL30TRIO0198307365